Współpraca

Specjalizuję się w treningu siłowym, funkcjonalnym, treningu na taśmach i linach podwieszanych TRX. Moim priorytetem jest satysfakcja moich Podopiecznych. Każdy trening dostosowuję do wymagań i potrzeb Klientów, w zależności od wyznaczonych celów i oczekiwań.

Napisz do mnie i umów się na trening – kontakt@annaklejn.pl 

Prowadzę szkolenia, warsztaty z ergonomii i treningu izometrycznego przy biurku.

Przy obecnym tempie życia, jakie prowadzimy często zapominamy o dolegliwościach, na jakie jesteśmy narażeni. Większość czasu spędzamy w pozycji siedzącej, nie zdając sobie sprawy jak wpływa to na nasz stan fizyczny i psychiczny.

Mało kto uświadamia sobie, że nasze ciało nie jest przystosowane do spędzania większości czasu w pozycji siedzącej, a mrowienia w stopach, bólu karku, drętwienia kończyn czy problemów z krążeniem nie pozbędziemy się łykając tabletki.

Brak ruchu wpływa na niedostateczne dotlenienie mózgu. Poza objawami fizycznymi pociąga to za sobą dolegliwości związane z obciążeniem psychicznym, większą podatnością na stres i ogólnym przemęczeniem.

Pomogę zredukować problemy związane z wymienionymi dolegliwościami, pokażę jak efektywnie i aktywnie można wykorzystać przerwę w pracy.

Przedstawię zalety treningu izometrycznego stosowanego również w rehabilitacji.

Korzyści z treningu izometrycznego:

– zapobieganie zwyrodnieniu stawów dotyczących bioder, kola, kręgosłupa,
– wspomaganie układu odpornościowego,
– redukcja ilości zwolnień,
– lepsza koncentracja,
– obniżenie poziomu stresu,
– dotlenienie komórek, pobudzenie krążenia,
– rozluźnienie, wzmocnienie mięśni i zmniejszenie napięcia.

Napisz do mnie i umów termin szkolenia – kontakt@annaklejn.pl 

Prowadziłam dział Zdrowego Stylu Życia dla Interaktywnych Mediów Białołęki. Piszę teksty na tematy: kulturystyki, sportu fitness oraz zdrowego stylu życia.  

Chcesz zlecić profesjonalny tekst o tematyce sportowej? Napisz do mnie na kontakt@annaklejn.pl.